Zajęcia w klubie MKS Przemysław odbywaja się w trybie grupowym. Maksymalizacja rozwoju talentu dziecka i jego pasji we współpracy z rodzicami i pomoc przy kształtowaniu i wychowywaniu młodych piłkarzy to priorytety, które u Nas obowiązują. Maksymalna ilość zawodników w grupie treningowej jest tak dobrana, aby trening był jak najbardziej efektywny. Zajęcia treningowe, turnieje sportowe, mecze towarzyskie i ligowe, mają charakter zajęć pozalekcyjnych. Czas jednej sesji treningowej, oraz ilość dni treningowych uzależniony jest od wieku zawodników. W ramach prowadzonych zajęć obok treningów piłkarskich, prowadzone są dodatkowe zajęcia z trenerem przygotowania motorycznego oraz specjalistyczny trening bramkarski.

Skrzat

2 x 1 godz.