O projekcie

Z dumą prezentujemy nasz nowy projekt, który ma na celu szerzenie miłości do piłki nożnej poprzez zorganizowanie różnorodnych turniejów oraz treningów pokazowych. W obliczu stopniowego zaniku tradycyjnej formy „piłki podwórkowej” w ostatnich latach, „Piłka nożna dla wszystkich” postawiła sobie za zadanie odwrócenie tego procesu i przywrócenie pasji do gry w piłkę na ulicach oraz wśród społeczności.

Nasze inicjatywy skierowane są głównie do osób spoza tradycyjnych klubów piłkarskich, zachęcając je do aktywnego uczestnictwa w futbolu oraz do odkrywania radości płynącej z rywalizacji i wspólnego działania na boisku.

Zapewniamy profesjonalne podejście do treningów oraz turniejów, stawiając na rozwój umiejętności technicznych i taktycznych każdego uczestnika, niezależnie od poziomu doświadczenia. Dołącz do naszej społeczności i wspólnie przywróćmy magię piłki nożnej na ulicach i w sercach naszych uczestników!

Rejon 7

Projekt skierowany jest głównie do osób, które nie są członkami klubów piłkarskich, z rejonu 7-go.
(Morasko-Radojewo, Naramowice, Umultowo).

Rejon 12

Projekt skierowany jest głównie do osób, które nie są członkami klubów piłkarskich, z rejonu 12-go.
(Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Główna, Ostrów Tumski- Śródka-Zawady-Komandoria, Warszawskie-Pomet-Maltańskie).

Projekt realizowany ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2024